Впровадження наукових розробок кафедри АЕ

 

Наукові розробки кафедри Aвтоматизації енергосистем впроваджуються, головним чином, на базі замовників.

Так, зокрема, наукові роботи кафедри автоматизації енергосистем впроваджені:

  • Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго»система моніторингу та аналізу частоти в об’єднаній енергосистемі України;
  • на підстанції 330/220/110 кВ “Луцьк-Північна” Західної енергетичної системи НЕК «Укренерго»система автоматичного збору та передачі інформації від пристроїв РЗА та реєстратора “Регіна”;
  • РП “Володимирська” ККМ АК «Київенерго»багаторівнева система контролю об’єкта за допомогою МП пристроїв РЗА S+;
  • АК Дарниця ТЕЦрезультати розрахунку та аналізу установок релейного захисту обладнання головної схеми електричних з’єднань.
  • на об’єктах “Чернігівнафтогаз” ВАТ «Укрнафта»розробка інформаційно-керуючої системи управління електроспоживанням.

 

Розробки кафедри автоматизації енергосистем

Розроблена та впроваджена в Західній енергосистемі ДП НЕК «Укренерго» система автоматичного збору та передачі інформації з підстанції 330/220/110 кВ “Луцьк-північна” від мікропроцесорних пристроїв РЗА та реєстратора аварійних процесів “Регіна”.

Розроблена та сумісно з фірмою «Енергомашвин» впроваджена на РП “Володимирська” Київських кабельних мереж АК «Київенерго» багаторівнева система контролю об’єкта за допомогою МП пристроїв РЗА S+.

Розроблено та використовується в АК «Київенерго» “Параметричний пристрій передачі сигналів по кабельній електричній мережі в складі інформаційно-управляючій системи автоматичного контролю та управління електричними навантаженнями (електроспоживанням) в розподільчий електричній мережі”.

Розроблена та впроваджена в Київському Правобережному підприємстві електричних мереж “Телеінформаційна система диспетчерського управління районом електричних мереж”.

Розроблена та впроваджена в Ленінградському мережному підприємстві засобів диспетчерського та технологічного управління “Система передачі диспетчерської інформації”.

На Кременчуцькому нафтопереробному заводі впроваджена “Мікропроцесорна система збору даних по енергоспоживанню підприємства та захисту живильної підстанції”.