РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГРУП ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ
(осінній семестр і зимова сесія 2017 р.)

I курс (ЕК-71)
II курс (ЕК-61)
III курс (ЕК-51)
IV курс (ЕК-41)
V курс (ЕК-71мп)
VI курс (ЕК-61м)

I КУРС (група ЕК-71)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
830-1005   ОТ та прогр. (л)
Нестерко А.Б.
4-20
  Інж. графіка (пр)
Коваль Г.М.
805-7
ОТ та прогр. (л)
Нестерко А.Б.
3-20
Фізика (лб)
Захарченко Р.В.
232-07
ОТ та прогр. (лб)
Труніна Г.О.
304-20
Екологія (л)
Троценко Є.О.
3-20
 
1025-1200 Вища матем. (л)
Волков А.В.
4-20
Інж. графіка (л)
Коваль Г.М.
341-19
ОТ та прогр. (лб)
Нестерко А.Б.
304-20
Іноземна мова (пр)
Аношкова Т.А.
402-20,
Маслова Т.Б.
008-20
Фізика (л)
Захарченко Р.В.
3-20
Укр. мова (л)
Кривенко С.М.
4-20
Фізика (л)
Захарченко Р.В.
4-20
1220-1355 Фізичне виховання Фізичне виховання Вища матем. (л)
Волков А.В.
4-20
Укр. мова (пр)
Кривенко С.М.
502-20
Фізичне виховання  
Екологія (пр)
Троценко Є.О.
402-20
1415-1550 ОТ та прогр. (пр)
Нестерко А.Б.
248-20
  Вища матем. (пр)
Трофимчук О.П.
503-20
ОМ та алгор. (лб)
(прискореники)
Труніна Г.О.
304-20
Вища матем. (пр)
Трофимчук О.П.
501-20
 
Фізика (пр)
Захарченко Р.В.
402-20
 
1610-1745 Німецька мова (пр)
Башук Н.П.
712-7
  ОТ та прогр. (лб)
Труніна Г.О.
304-20
     

 

 

II КУРС (група ЕК-61)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
830-1005   ППП для ПЕОМ (лб)
Гулий В.С.
304-20
Екологія (пр)
Троценко Є.О.
504-20
ТОЕ (л)
Спінул Л.Ю.
1-20
   

 
1025-1200 МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
404-20
Вища матем. (л)
Трофимчук О.П.
2-20
Вища матем. (л)
Трофимчук О.П.
2-20
МЗЕ (пр)
Гулий В.С.
501-20
Ел.-тех. матер. (л)
Кириленко В.М.
2-20
Фізичне виховання
Екологія (л)
Троценко Є.О.
2-20
1220-1355 МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
404-20
Техн. вироб. ЕЕ (лб)
Дубровська В.В.
112-22
Вища матем. (пр)
Трофимчук О.П.
2-20
ТОЕ (пр)
Лободзинський В.Ю.
203-20
ТОЕ (лб)
Лободзинський В.Ю.
211-20
 

 
Ел.-тех. матер. (лб)
Будько М.О.
313-20
1415-1550 Техн. вироб. ЕЕ (л)
Дубровська В.В.
1-20
Фізичне виховання Іноземна мова (пр)
Маслова Т.Б.
008-20
     
1610-1745         Німецька мова (пр)
Беззубова О.О.
714-7
 

 

III КУРС (група ЕК-51)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005   Німецька мова (пр)
Башук Н.П.
712-7
    ОО програмування (лб)
Труніна Г.О.
304-20
1025-1200 МЗЕ (лб)
Гулий В.С.
304-20
МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
309-20
Іноземна мова (пр)
Чмель В.В.
502-20
Цифр. електроніка (л)
Тимохін О.В.
503-20
ОО програмування (л)
Настенко Д.В.
505-20
Цифр. електроніка (л)
Тимохін О.В.
505-20
1220-1355 Цифр. електроніка (л)
Тимохін О.В.
503-20
Електричні машини (л)
Дубчак Є.М.
1-20
Культура України (л)
Решетилов К.В.
3-20
Ел. сист. та мережі (л)
Буслова Н.В.
503-20
Електричні машини (пр)
Дубчак Є.М.
267-20
Ел. сист. та мережі (лб)
Масаковський В.І.
110-20
1415-1550 Ел. сист. та мережі (л)
Буслова Н.В.
113-20
ППП для ПЕОМ (лб)
Нестерко А.Б.
304-20
Електричні машини (лб)
Дубчак Є.М.
122-20 (з 10 тижня)
Цифр. електр. (пр/лб)
Лавренова Д.Л.
503-20/304-20
 
Ел. сист. та мережі (л)
Буслова Н.В.
113-20
1610-1745
 
  Електричні машини (лб)
Дубчак Є.М.
122-20 (з 10 тижня)
   

 

 

IV КУРС (група ЕК-41)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 ППП для ПЕОМ (лб)
Заколодяжний В.В.
304-20
    Іноземна мова (пр)
Маслова Т.Б.
008-20
АПЕЗ (л)
Банін Д.Б.
115-20
1025-1200 ТВН (л)
Хомініч В.І.
3-20
Основи наук. досл. (л)
Лавренова Д.Л.
402-20

 
РЗ (л)
Дмитренко О.О.
309-20
АПЕЗ (лб)
Банін Д.Б.
115-20
ЕЧСП (пр)
Матеєнко Ю.П.
309-20
1220-1355 Охорона праці (л)
Третьякова Л.Д.
4-20
РЗ (лб)
Дмитренко О.О.,
Гулий В.С.
305-20
ТАК (л)
Марченко А.А.
309-20
  АПЕЗ (л)
Банін Д.Б.
115-20
ТВН (лб)
Шостак В.О.,
Абрамов В.Б.
7-1
Основи наук. досл. (пр)
Лавренова Д.Л.
504-20
1415-1550
 
ТАК (лб)
Марченко А.А.,
Гулий В.С.
304-20
ОО програмування (лб)
Настенко Д.В.
304-20
   
ТВН (лб)
Шостак В.О.,
Абрамов В.Б.
7-1
ТАК (лб)
Марченко А.А.,
Гулий В.С.
304-20
1610-1745    
 
   

Охорона праці (лб)
 

 

V КУРС (група ЕК-71мп)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005     ОЗПІ (л)
Лавренова Д.Л.
309-20
   
1025-1200     ОЗПІ (л)
Лавренова Д.Л.
504-20
Відновл. джерела ЕЕ (л)
Кудря С.О.
311-20
Інновац. менеджмент (л)
Семенченко Н.В.
1-20
Перехідні процеси (лб)
Вожаков Р.В.
025-20
Автом. упр. в ЕС (пр)
Нестерко А.Б.
404-20 (з 8 тижня)
1220-1355 Цивільний захист (л)
Землянська О.В.
1-20
Автом. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
504-20
Іноземна мова (пр)
Чмель Г.С.
502-20
ОЗПІ (лб)
Лавренова Д.Л.
306-20
Основи наук. досл. (пр)
Лавренова Д.Л.
Перехідні процеси (л)
Бардик Є.І.
1-20
 
1415-1550 Інновац. менеджмент (л)
Семенченко Н.В.
504-20
Перехідні процеси (л)
Бардик Є.І.
1-20
Автом. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
402-20
МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
309-20
 
Автом. упр. в ЕС (лб)
Нестерко А.Б.
304-20
1610-1745 Цивільний захист (пр)
Калінчик В.В.
506-20
       

 

 

VI КУРС (група ЕК-61м)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 Педагогіка ВШ (л)
Мелащенко О.М.
2-20
       
1025-1200
 
Мат. методи (л)
Нестерко А.Б.
303-20
     
Основи сталого розвитку (пр)
Семенюк Ю.В.
2-20
1220-1355
 
Мат. методи (л)
Нестерко А.Б.
303-20
     
Інновац. менеджмент (л)
Шевчук О.А.
4-20
 
1415-1550 Інновац. менеджмент (пр)
Шевчук О.А.
501-20
       

 
1610-1745 Основи сталого розвитку (л)
Джигирей І.М.
102-7