Спеціальність 141
"ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА"
Спеціалізація
"СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ І РОЗПОДІЛОМ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ"

Спеціальність 141

Телефони гарячої лінії з питань вступу: (+380 99) 030-96-63; (+380 50) 587-27-98

E-mail: ae.vstup@i.ua
Приєднуйтесь до нас у мережі Facebook:   

  • "Системи управління виробництвом та розподілом електроенергії" – це одна з новітніх спеціалізацій, за якою готуються фахівці для вирішення науково-технічних та виробничих задач в галузі управління виробництвом, розподілом і споживанням електроенергії.
  • Навчально-науковий комплекс кафедри має шість навчальних і науково-дослідних лабораторій, оснащених передовою обчислювальною та мікропроцесорною технікою захисту та автоматики, засобами телеінформаційного забезпечення та диспетчерського керування від світових провідних фірм. Існуючі на базі кафедри спеціальні центри навчання слугують лабораторною базою та предметним середовищем для виконання курсових і дипломних проектів.
  • Ця програма підготовки відкриває перед випускниками широкі можливості для працевлаштування і цікавої роботи в міжнародних електроенергетичних компаніях, науково-дослідних та проектних інститутах, установах і фірмах таких, як Siemens, Schneider Electric, ABB, ЕНПАСЕЛЕКТРО, Екніс Україна, НЕК «Укренерго», основна діяльність яких пов'язана з розробкою та експлуатацією засобів інформаційного забезпечення, комп'ютерних технологій, систем захисту та автоматики.
  • Студенти старших курсів мають можливість отримувати паралельно другу вищу освіту, в тому числі за кордоном, проходити військову підготовку та приймати участь у науково-дослідних роботах кафедри.

З повагою, кафедра автоматизації енергосистем