ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ КАФЕДРИ АЕ

I курс (група ЕК-г61)
II курс (група ЕК-с51)
III курс (група ЕК-41)
IV курс (група ЕК-31)
V курс (група ЕК-61см)
VI курс (група ЕК-51см)

I КУРС (група ЕК-г61)


Склад групи:

  1. Дуда Павло Ігорович
  2. Жайворонок Оксана Олександрівна
  3. Канабас Денис Сергійович
  4. Комар Дмитро Петрович
  5. Лущай Віталій Богданович
  6. Мудрик Вадим Ігорович
  7. Паканич Сергій Іванович
  8. Перфілов Богдан Миколайович
  9. Плотніков Єгор Дмитрович
  10. Романенко Олександр Олегович
  11. Савюк Кіріл Сергійович
  12. Довгаль Максим Олегович

Староста:  Жайворонок Оксана Олександрівна

Куратор:  Труніна Ганна Олексіївна

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

II КУРС (група ЕК-с51)


Склад групи:

  1. Бобровський Євгеній Миколайович
  2. Воскобойник Поліна Олегівна
  3. Горбач Яна Вадимівна
  4. Гречуха Олексій Сергійович
  5. Грушовець Олег Олегович
  6. Губчук Андрій Євгенійович
  7. Короткий Андрій Олегович
  8. Мельниченко Максим Дмитрович
  9. Моцик Ірина Василівна
  10. Настенко Анатолій Дмитрович
  11. Ожиняк Олександр Русланович
  12. Панов Андрій Ігорович
  13. Петренко Роман Вікторович
  14. Полатайко Василь Андрійович
  15. Роздоба Максим Юрійович
  16. Сирота Андрій Олександрович
  17. Удодик Павло Вікторович
  18. Українчук Олег Юрійович
  19. Фетисов Ігор Олександрович
  20. Чухланець Артем Ігорович
  21. Шевцов Владислав Віталійович
  22. Шигида Радіон Володимирович
  23. Шимка Тетяна Іванівна
  24. Шкурат Анна Ігорівна

Староста:  Настенко Анатолій Дмитрович

Куратор:  Тимохін Олександр Вікторович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

III КУРС (група ЕК-41)


Склад групи:

  1. Баширова Ірина Валеріївна
  2. Вдов Тетяна Володимирівна
  3. Гончаров Олександр Володимирович
  4. Карпенко Максим Ігорович
  5. Лисак Костянтин Михайлович
  6. Майкович Ірина Віталіївна
  7. Наухацька Таміла Анатоліївна
  8. Несененко Юрій Владиславович
  9. Панченко Артем Михайлович
  10. Петрина Валерій Андрійович
  11. Пляс Олександр Володимирович
  12. Подкідишев Владислав Сергійович
  13. Посьмашний Андрій Сергійович
  14. Потапов Владисла Сергійович
  15. Рекс Андрій Олександрович
  16. Рокицький Руслан Олександрович
  17. Хаян Дмитро Юрійович
  18. Хижняк Віктор Анатолійович
  19. Чарняк Ольга Сергіївна
  20. Ювковецький Роман Володимирович
  21. Язенок Юлія Сергіївна
  22. Ярош Вікторія Сергіївна

Староста:  Баширова Ірина Валеріївна

Куратор:  Хоменко Олег Володимирович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

IV КУРС (група ЕК-31)


Склад групи:

  1. Буханенко Олександр Ігоревич
  2. Горошко Павло Сергійович
  3. Дмитренко Владислав Олексійович
  4. Коваль Валентина Федорівна
  5. Кротов Владислав Олександрович
  6. Кубар Микола Юрійович
  7. Кузнець Олег Олегович
  8. Лепський Михайло Геннадійович
  9. Мартинюк Олександр Сергійович
  10. Метельська Ольга Володимирівна
  11. Мінеєв Іван Андрійович
  12. Місюченко Максим Олександрович
  13. Мовчан Ігор Олександрович
  14. Настенко Василь Дмитрович
  15. Попов Костянтин Віталійович
  16. Прилипко Денис Юрійович
  17. Сорока Михайло Вадимович
  18. Фандуль Антон Сергійович
  19. Ящук Тетяна Володимирівна
  20. Садикова Міргуль
  21. Сримова Жанара

Староста:  Коваль Валентина Федорівна

Куратор:  Настенко Дмитро Васильович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

V КУРС (група ЕК-61см)


Склад групи ЕК-61с (спеціалісти):

  1. Козіцький Юрій Миколайович
  2. Кривенко Ярослав Миколайович
  3. Пугач Ярослав Олегович
  4. Телюк Володимир Сергійович
  5. Терсін Владислав Вячеславович
  6. Фадєєв Олександр Анатолійович
  7. Хмельовський Максим Миколайович

Склад групи ЕК-61м (магістри):

  1. Бондарчук Денис Володимирович
  2. Босак Андрій Васильович
  3. Брага Олександр Олександрович
  4. Гащишин Володимир Олександрович
  5. Каленюк Аліна Олександрівна
  6. Кондратьєв Сергій Сергійович
  7. Маківський Олег Анатолійович
  8. Сисоєва Вікторія Віталіївна
  9. Скробач Андрій Ігорович

Староста:  Хмельовський Максим Миколайович

Куратор: Заколодяжний Володимир Васильович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

VI КУРС (група ЕК-51м)


Склад групи ЕК-51м (магістри):

  1. Матвієнко Тетяна Олександрівна
    Iндивідуальний план магістра:  pdf
  2. Онуфрей Владислав Олександрович
    Iндивідуальний план магістра:  pdf
  3. Регунов Руслан Андрійович
    Iндивідуальний план магістра:  pdf
  4. Усата Тетяна Вікторівна
    Iндивідуальний план магістра:  pdf
  5. Юрчик Юрій Костянтинович
    Iндивідуальний план магістра:  pdf
  6. Якимчук Анастасія Валеріївна
    Iндивідуальний план магістра:  pdf

Староста:  Якимчук Анастасія Валеріївна

Куратор:  Дмитренко Олександр Олексійович

Розклад занять для магістрів:  перейти