ГРУПИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ КАФЕДРИ АЕ

I курс (група ЕК-71, ЕК-п71)
II курс (група ЕК-г61-1, ЕК-г61-2)
III курс (група ЕК-51, ЕК-п51)
IV курс (група ЕК-41)
V курс (група ЕК-71мп, ЕК-71мн)
VI курс (група ЕК-61см)

I КУРС (група ЕК-71, ЕК-п71)


Склад групи ЕК-71:

  1. Бутенко Євгеній Павлович
  2. Галухін Олег Сергійович
  3. Гараган Костянтин Михайлович
  4. Капшученко Тарас Юрійович
  5. Карпенко Дмитро Андрійович
  6. Касіч Микита Юрійович
  7. Касперський Тимофій Сергійович
  8. Ковальчук Вадим Сергійович
  9. Козуб Андрій Юрійович
  10. Коломієць Марина В’ячеславівна
  11. Кононюк Роман Тарасович
  12. Кошель Роман Сергійович
  13. Куць Андрій Вікторович
  14. Левончук Богдан Ярославович
  15. Мина Костянтин Володимирович
  16. Морозов Євгеній Андрійович
  17. Наконечний Віталій Олександрович
  18. Наталічев Сергій Олександрович
  19. Ніколаєнко Сергій Олегович
  20. Парфімович Кирило Олександрович
  21. Пархоменко Олександра Сергіївна
  22. Петруніна Дарина Павлівна
  23. Старик Артем Вадимович
  24. Чекотун Володимир Геннадійович
  25. Якименко Олекса Анатолійович

Склад групи ЕК-п71 (прискорене навчання):

  1. Мармуль Дмитро Володимирович
  2. Полуботкін Олександр Сергійович
  3. Пшеніцин Максим Миколайович
  4. Савченко Антон Володимирович
  5. Терлюк Денис Володимировича
  6. Чернікова Олександра Олегівна

 

 

Староста ЕК-71:  Куць Андрій Вікторович

Староста ЕК-п71:  Полуботкін Олександр Сергійович

Куратор:  Хлистов Валерій Михайлович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

II КУРС (групи ЕК-г61-1, ЕК-г61-2)


Склад групи ЕК-г61-1:

  1. Дуда Павло Ігорович
  2. Жайворонок Оксана Олександрівна
  3. Канабас Денис Сергійович
  4. Комар Дмитро Петрович
  5. Лущай Віталій Богданович
  6. Мудрик Вадим Ігорович
  7. Паканич Сергій Іванович
  8. Перфілов Богдан Миколайович
  9. Плотніков Єгор Дмитрович
  10. Романенко Олександр Олегович
  11. Савюк Кіріл Сергійович

Склад групи ЕК-г61-2:

  1. Довгаль Максим Олегович

 

 

Староста:  Жайворонок Оксана Олександрівна

Куратор:  Труніна Ганна Олексіївна

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

IIІ КУРС (група ЕК-51, ЕК-п51)


Склад групи ЕК-51:

  1. Бобровський Євгеній Миколайович
  2. Воскобойник Поліна Олегівна
  3. Горбач Яна Вадимівна
  4. Гречуха Олексій Сергійович
  5. Губчук Андрій Євгенійович
  6. Мельниченко Максим Дмитрович
  7. Настенко Анатолій Дмитрович
  8. Ожиняк Олександр Русланович
  9. Полатайко Василь Андрійович
  10. Роздоба Максим Юрійович
  11. Удодик Павло Вікторович
  12. Фетисов Ігор Олександрович
  13. Чухланець Артем Ігорович
  14. Шигида Радіон Володимирович
  15. Шимка Тетяна Іванівна
  16. Шкурат Анна Ігорівна

Склад групи ЕК-п51 (прискорене навчання):

  1. Українчук Олег Юрійович

 

 

Староста:  Настенко Анатолій Дмитрович

Куратор:  Тимохін Олександр Вікторович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

IV КУРС (група ЕК-41)


Склад групи:

  1. Баширова Ірина Валеріївна
  2. Вдов Тетяна Володимирівна
  3. Гончаров Олександр Володимирович
  4. Карпенко Максим Ігорович
  5. Лисак Костянтин Михайлович
  6. Майкович Ірина Віталіївна
  7. Наухацька Таміла Анатоліївна
  8. Несененко Юрій Владиславович
  9. Панченко Артем Михайлович
  10. Петрина Валерій Андрійович
  11. Пляс Олександр Володимирович
  12. Подкідишев Владислав Сергійович
  13. Посьмашний Андрій Сергійович
  14. Потапов Владисла Сергійович
  15. Рекс Андрій Олександрович
  16. Рокицький Руслан Олександрович
  17. Хаян Дмитро Юрійович
  18. Хижняк Віктор Анатолійович
  19. Чарняк Ольга Сергіївна
  20. Ювковецький Роман Володимирович
  21. Язенок Юлія Сергіївна
  22. Ярош Вікторія Сергіївна

Староста:  Баширова Ірина Валеріївна

Куратор:  Хоменко Олег Володимирович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

V КУРС (група ЕК-71мп, ЕК-71мн)


Склад групи ЕК-71мп (магістр професійний):

  1. Горошко Павло Сергійович
    керівник: доц., к.т.н. Банін Д.Б.
  2. Коваль Валентина Федорівна
    керівник: ст. викл., к.т.н. Лавренова Д.Л.
  3. Кротов Владислав Олександрович
    керівник: доц., к.т.н. Марченко А.А.
  4. Кубар Микола Юрійович
    керівник: ст. викл. Тимохін О.В.
  5. Кузнець Олег Олегович
    керівник: ст. викл. Настенко Д.В.
  6. Лепський Михайло Геннадійович
    керівник: доц., к.т.н. Банін Д.Б.
  7. Мартинюк Олександр Сергійович
    керівник: доц., к.т.н. Хоменко О.В.
  8. Метельська Ольга Володимирівна
    керівник: доц., к.т.н. Дмитренко О.О.
  9. Місюченко Максим Олександрович
    керівник: ст. викл., к.т.н. Нестерко А.Б.
  10. Мовчан Ігор Олександрович
    керівник: доц., к.т.н. Курсон О.І.
  11. Настенко Василь Дмитрович
    керівник: доц., к.т.н. Хоменко О.В.
  12. Попов Костянтин Віталійович
    керівник: ст. викл. Хлистов В.М.
  13. Прилипко Денис Юрійович
    керівник: ст. викл. Банін М.Д.
  14. Ящук Тетяна Володимирівна
    керівник: доц., к.т.н. Курсон О.І.

Склад групи ЕК-71мн (магістр науковий):

  1. Буханенко Олександр Ігоревич
    керівник: доц., к.т.н. Дмитренко О.О.

 

 

Староста:  Коваль Валентина Федорівна

Куратор:  Настенко Дмитро Васильович

Розклад занять / екзаменів:  перейти

 

VI КУРС (група ЕК-61см)


Склад групи ЕК-61с (спеціалісти):

  1. Козіцький Юрій Миколайович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf
  2. Кривенко Ярослав Миколайович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf
  3. Пугач Ярослав Олегович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf
  4. Терсін Владислав Вячеславович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf
  5. Фадєєв Олександр Анатолійович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf
  6. Хмельовський Максим Миколайович
    Керівник, тема і реферат ДП:  pdf

Склад групи ЕК-61м (магістри):

  1. Бондарчук Денис Володимирович
    Керівник і тема МД:  pdf
  2. Босак Андрій Васильович
    Керівник і тема МД:  pdf
  3. Брага Олександр Олександрович
    Керівник і тема МД:  pdf
  4. Гащишин Володимир Олександрович
    Керівник і тема МД:  pdf
  5. Каленюк Аліна Олександрівна
    Керівник і тема МД:  pdf
  6. Кондратьєв Сергій Сергійович
    Керівник і тема МД:  pdf
  7. Маківський Олег Анатолійович
    Керівник і тема МД:  pdf
  8. Сисоєва Вікторія Віталіївна
    Керівник і тема МД:  pdf
  9. Скробач Андрій Ігорович
    Керівник і тема МД:  pdf

Староста:  Хмельовський Максим Миколайович

Куратор: Заколодяжний Володимир Васильович

Розклад занять магістрів:  перейти

Теми і керівники ДП (ЕК-61с):  pdf

Теми і керівники МД (ЕК-61м):  pdf