Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

 

Спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітня програма “Управління, захист та автоматизація енергосистем

Любий друже! Якщо ти мрієш стати справжнім професіоналом в такій галузі як інженерія, то освітня програма «Управління, захист та автоматизація енергосистем» саме для тебе. На тебе чекає цікава подорож в світ енергетики, де ти здобудеш цінні знання, а також навчишся розробляти з використанням технологій SMART GRID корисні проекти, пов’язані з розробкою систем автоматизації, захисту, інформаційного забезпечення енергетичних об’єктів та створенням прикладного програмного забезпечення для сучасних інформаційно-керуючих систем. У цьому тобі будуть допомагати висококваліфіковані викладачі кафедри, а також дружня студентська спільнота.

Основною перевагою фахівців цього напрямку енергетики серед інших є розуміння складних процесів, які протікають в енергетиці, і новітніх комп’ютерних технологій, що заощаджують ресурси, час а також виносять управління цими процесами на новий якісний рівень. Тісне співробітництво з університетами США, Канади, Західної Європи дозволяє нашим студентам отримати подвійний диплом європейського зразка, брати участь у міжнародних проектах, конференціях та отримати корисний досвід, який допоможе їм реалізувати свої навички і знання в професійній діяльності. Зроби правильний вибір – приєднуйся до кафедри автоматизації енергосистем. Стань справжнім профі!

Якщо ти не маєш можливості навчатися на стаціонарі, наша кафедра набирає також групи заочної форми навчання – як на бюджетні місця, так і за контрактом.

Телефони гарячої лінії з питань вступу: (+380 99) 030-96-63; (+380 50) 587-27-98

E-mail: ae.vstup@i.ua

Приєднуйтесь до нас у мережі Facebook:   

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

 

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

КПІ ім. Ігоря Сікорського приймає на навчання для здобуття ступеня бакалавра на перший курс (за індивідуальними програмами підготовки) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Такі особи можуть зараховуватись за державним замовленням лише в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність, а також на спеціальності, зазначені в переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 2 до Умов прийому). Фахове вступне випробування для вступників на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» проводиться за програмами ЗНО 2020 року (можлива участь у конкурсі з кількістю балів ЗНО з відповідних предметів). Цього року обов’язковим для вступу є сертифікат з української мови та літератури. Можна використати сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Перелік конкурсних предметів (вступних фахових випробувань) Вага предметів Вага диплому молодшого спеціаліста Вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів ЗВО Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі
1. Українська мова та література 1 0 0 100
2. Фахове випробування (Математика, Фізика) 1 100

 

Розрахунок конкурсного бала

Прийом на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” здійснюється за конкурсом. Конкурсний відбір для цієї категорії вступників здійснюється на основі конкурсного бала, який розраховується за такою формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П1 + П2 ,

де П1 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (за шкалою від 100 до 200 балів), П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).

У разі конкурсної ситуації серед вступників при однаковому конкурсному балі встановлюються такі пріоритети (за рівнем значущості):

  • особи, які користуються правом переведення на вакантні місця державного замовлення, у порядку визначеному Умовами прийому;
  • особи, які вступають на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність;
  • особи, які мають диплом молодшого спеціаліста з відзнакою;
  • особи, які мають вищий середній бал диплому молодшого спеціаліста;
  • особи, які мають в дипломі вищу оцінку за предмети, визначені конкурсними для вступу на цю спеціальність;
  • особи, які мають вищу оцінку за виконання дипломного проекту.

 

Терміни проведення вступної кампанії

Для складання екзаменів у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» необхідно подати документи з 13 серпня по 22 серпня включно, у відповідності до “Етапів вступної кампанії“, опублікованих на сайті приймальної комісії. Екзамени будуть відбуватись у період з 25 серпня по 27 серпня.

 

Офіційні документи

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.
Документ, який встановлює правила проведення вступної кампанії в 2020 році та є обов’язковим для закладів вищої освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, крім вищих військових навчальних закладів.
pdf
Додаток 2 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році.
Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка.
pdf
Додаток 4 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році.
Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.
pdf
Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 році.
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2020 році.
pdf
Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2020 році.
Всі правові положення та нормативні засади вступу до магістратури та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.
pdf
Положення про випускників системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні.
Вся інформація про вступників, які закінчили систему довузівської підготовки у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», та досягли особливих успіхів у навчанні й одержали сертифікати.
pdf
Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», її склад, принципи та засади роботи.
pdf
Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році.
Встановлена Наказом від 08.05.2020 №1/175
pdf

 

Корисні посилання

 

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.
Телефони: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Cайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua
E-mail: pk@kpi.ua
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А)
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).