Вступ до магістратури

 

Спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітня програма “Управління, захист та автоматизація енергосистем

Любий друже! Якщо ти мрієш стати справжнім професіоналом в такій галузі як інженерія, то освітня програма «Управління, захист та автоматизація енергосистем» саме для тебе. На тебе чекає цікава подорож в світ енергетики, де ти здобудеш цінні знання, а також навчишся розробляти з використанням технологій SMART GRID корисні проекти, пов’язані з розробкою систем автоматизації, захисту, інформаційного забезпечення енергетичних об’єктів та створенням прикладного програмного забезпечення для сучасних інформаційно-керуючих систем. У цьому тобі будуть допомагати висококваліфіковані викладачі кафедри, а також дружня студентська спільнота.

Основною перевагою фахівців цього напрямку енергетики серед інших є розуміння складних процесів, які протікають в енергетиці, і новітніх комп’ютерних технологій, що заощаджують ресурси, час а також виносять управління цими процесами на новий якісний рівень. Тісне співробітництво з університетами США, Канади, Західної Європи дозволяє нашим студентам отримати подвійний диплом європейського зразка, брати участь у міжнародних проектах, конференціях та отримати корисний досвід, який допоможе їм реалізувати свої навички і знання в професійній діяльності. Зроби правильний вибір – приєднуйся до кафедри автоматизації енергосистем. Стань справжнім профі!

Якщо ти не маєш можливості навчатися на стаціонарі, наша кафедра набирає також групи заочної форми навчання – як на бюджетні місця, так і за контрактом.

Телефони гарячої лінії з питань вступу: (+380 99) 030-96-63; (+380 50) 587-27-98

E-mail: ae.vstup@i.ua

Приєднуйтесь до нас у мережі Facebook:   

Магістр – це освітній ступінь, що здобувається на другому рівні вищої освіти та присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою.

Прийом на підготовку ступеня магістра здійснюється на основі здобутого ступеня бакалавра. Якщо Ви отримали ступінь бакалавра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, то потрібно скласти вступні випробування (фахові та з іноземної мови). Якщо Ви отримали ступінь бакалавра з іншої спеціальності, то потрібно скласти спочатку додаткове випробування з фаху, а потім пройти вступні випробування (фахові та з іноземної мови).

 

Вступні випробування

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору. Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти проводяться у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (крім випадків, передбачених Умовами прийому), складеного у 2020 та 2021 роках, та фахових вступних випробувань, складених в рік вступу.

Додаткове вступне випробування (для осіб, які отримали диплом бакалавра за іншою спеціальністю) цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Програма комплексного фахового випробування 2021 року для вступу на освітню програму підготовки магістра «Управління, захист та автоматизація енергосистем» за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка:   pdf

Для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови у формі ЗНО необхідно зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 1800) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВІ 2020 та 2021 років.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб – максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування проходитимуть в період з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу роботи атестаційної комісії, який буде опубліковано на сайті факультету.

 

Розрахунок конкурсного бала

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору. Конкурсний бал при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = 0.25*П1 + 0.75*П2 + RA ,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови, П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів), RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатка відповідного диплома та поданих документів щодо творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RA + 2RT ,

де RA – – академічний складник, RT – складник творчих досягнень. Детальну інформацію щодо визначення складників академічного рейтингу RA і RT можна дізнатися з Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році (див. §2, п.8).

 

Строки проведення вступної кампанії

Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ 11 травня –
03 червня (до 1800) 2021 року
Початок реєстрації електронних кабінетів
01 липня 2021 року
Термін прийому заяв та документів*
15–23 липня (до 1800) 2021 року
Вступні випробування Єдиний вступний іспит з іноземної мови
30 червня 2021 року
(додаткова сесія проводиться в строки, встановлені УЦОЯО)
Фахові
24–30 липня 2021 року
(згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії)
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше
02 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше 1800
07 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 1300
14 серпня 2021 року*
Терміни зарахування вступників за державним замовленням
12 серпня 2021 року
за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше
19 серпня 2021 року**

* Для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів замість ЄВІ/ЄФВВ, прийом заяв та документів розпочинається 22 червня 2021 року, і закінчується 25 червня 2021 року (замість документа про здобутий освітній рівень може подаватись довідка про завершення навчання);

** в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

 

Офіційні документи

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Документ, який встановлює правила проведення вступної кампанії в 2021 році та є обов’язковим для закладів вищої освіти незалежно від форм власності сфери управління, крім вищих військових навчальних закладів.
pdf
Додаток 2 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка.
pdf
Додаток 4 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.
Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів.
pdf
Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році.
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із можливостями для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році.
pdf
Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році
Правові положення та нормативні засади вступу до магістратури та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.
pdf
Положення про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Всі нормативні відомості про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського, її склад, принципи та засади роботи.
pdf
Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році.
Вартість освітніх програм бакалавра та магістра для денної та заочної форм навчання.
pdf
Каталог вступника до магістратури 2021.
Каталог, створений Департаментом навчально-виховної роботи (відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри) у співпраці з Приймальною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорського
pdf

 

Корисні посилання

 

Контактна інформація

Адреса Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16.
Телефони: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
Cайт приймальної комісії: http://pk.kpi.ua
E-mail: pk@kpi.ua
Приймальна комісія для іноземних громадян знаходиться в 31 корпусі (вул. Металістів, 5-А)
Сайт приймальної комісії для іноземних громадян: http://istudent.kpi.ua

Адреса Відбіркової комісії Факультету електроенерготехніки та автоматики:
Україна, 03056, м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 146 (4-й поверх).

2 коментарі до Вступ до магістратури

Залишити відповідь