Останні оновлення на сайті

В розділі Дипломне проектування додано для завантаження Національний стандарт України 8302-2015 “Бібліографічне посилання: Загальні положення та правила складання” та оновлено приклади оформлення списку літературних джерел у відповідності до цього стандарту.

Розділ Зарубіжне партнерство доповнений інформацією про черговий візит фахівців кафедри та факультету до німецького Університету прикладних наук THM у вересні 2018 р. та про літнє стажування студентів з Індії на кафедрі АЕ влітку 2018 р.

В розділі Відповідальні за напрями роботи оновлено список відповідальних згідно рішень засідання кафедри 17.10.2018 р.

Air Jordan 1 Retro High OG White Powder Blue 555088-117 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers