Розклад занять груп заочної форми навчання

 

Графік навчального процесу заочної форми навчання на 2021/2022 н.р.

Курс 1 сесія 2 сесія 3 сесія Переддипломна практика Дипломне проектування Випускна атестація
I 01.09–06.09.2021
(6 днів)
18.01–29.01.2022
(12 днів)
13.05–24.05.2022
(12 днів)
II 14.09–19.09.2021
(6 днів)
18.01–29.01.2022
(12 днів)
13.05–24.05.2022
(12 днів)
III 21.09–29.09.2021
(9 днів)
13.01–27.01.2022
(15 днів)
13.05–28.05.2022
(16 днів)
III
(прискорене навчання)
21.09–29.09.2021
(9 днів)
13.01–22.01.2022
(10 днів)
01.04–06.04.2022
(6 днів)
11.04–15.05.2022 16.05–12.06.2022 13.06–03.07.2022
IV 14.09–18.09.2021
(5 днів)
13.01–26.01.2022
(14 днів)
01.04–06.04.2022
(6 днів)
11.04–15.05.2022 16.05–12.06.2022 13.06–03.07.2022
V (I) 01.09–09.09.2021
(9 днів)
13.01–27.01.2022
(15 днів)
13.05–28.05.2022
(16 днів)
VI (II) 01.09–24.10.2021 25.10–31.12.2021
(Підготовка та захист МД)

 

Розклад занять 1 сесії

І КУРС (група ЕК-з11)

  Середа
1 вересня
Четвер
2 вересня
П’ятниця
3 вересня
Субота
4 вересня
Понеділок
6 вересня
 
1025-1200       Техн. механіка (л)
Хорошев К.Г.
  1025-1200
1220-1355         1220-1355
1415-1550     Іноземна мова (пр)
Павленко О.В.
  1415-1550
1610-1745 Вища матем. (л)
Волков А.В.
Загальна фізика (л)
Захарченко Р.В.
Інж. графіка (л)
Гнітецька Г.О.
Укр. мова (л)
Тільняк Н.В.
ОТ та прогр. (л)
Шполянський О.Г.,
Тимохіна А.О.
1610-1745
1830-2005 1830-2005
2020-2155 Основи ЗСЖ (л)
Кетова Н.В.
2020-2155

 

І КУРС (група ЕК-зп11)

  Середа
1 вересня
Четвер
2 вересня
П’ятниця
3 вересня
Субота
4 вересня
Понеділок
6 вересня
 
1025-1200           1025-1200
1220-1355       ОМ та алгор. (л)
Труніна Г.О.
  1220-1355
1415-1550     Іноземна мова (пр)
Павленко О.В.
  1415-1550
1610-1745 Вища матем. (л)
Волков А.В.
Загальна фізика (л)
Захарченко Р.В.
ТВЕЕ (л)
Дубровська В.В.
ОТ та прогр. (л)
Шполянський О.Г.,
Тимохіна А.О.
1610-1745
1830-2005   1830-2005
2020-2155       2020-2155

 

ІІ КУРС (група ЕК-з01)

  Вівторок
14 вересня
Середа
15 вересня
Четвер
16 вересня
П’ятниця
17 вересня
Субота
18 вересня
 
1025-1200         Опер. числення (л)
Козак В.І.
403-20
1025-1200
1220-1355         1220-1355
1415-1550   Ігр. види спорту (л)
Анікеєнко Л.В.
1-20
Вступ до спец. (л)
Хлистов В.М.
267-20
МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
309-20
1415-1550
1610-1745 Пром. екологія (л)
Троценко Є.О.
403-20
ОМ та алгор. (л)
Труніна Г.О.
1-20
ТОЕ (л)
Петрученко О.В.
267-20
ТВЕЕ (л)
Дубровська В.В.
403-20
1610-1745
1830-2005 Іноз. мова (пр)
Павленко О.В.
118-20
1830-2005
2020-2155   2020-2155

 

ІІI КУРС (група ЕК-з91)

  Середа
21 вересня
Середа
22 вересня
Четвер
23 вересня
П’ятниця
24 вересня
 
1025-1200         1025-1200
1220-1355         1220-1355
1415-1550         1415-1550
1610-1745 Електропривод (л)
Пижов В.М.
307-20
ЕМС (л)
Буслова Н.В.
113-20
Ел. машини (л)
Дубчак Є.М.
402-20
Іноз. мова (пр)
Павленко О.В.
402-20
1610-1745
1830-2005 1830-2005
2020-2155   2020-2155
  Субота
25 вересня
Понеділок
27 вересня
Вівторок
28 вересня
Середа
29 вересня
 
1025-1200 Теорія поля (л)
Петрученко О.В.
404-20
      1025-1200
1220-1355       1220-1355
1415-1550       1415-1550
1610-1745   Цифр. електроніка (л)
Курсон О.І.
501-20
ООП (л)
Настенко Д.В.
309-20
Теорія поля (л)
Петрученко О.В.
403-20
1610-1745
1830-2005   Силові тр-ри (л)
Дубчак Є.М.
309-20
1830-2005
2020-2155     2020-2155

 

ІІI КУРС (група ЕК-зп91)

  Середа
21 вересня
Середа
22 вересня
Четвер
23 вересня
П’ятниця
24 вересня
 
1025-1200         1025-1200
1220-1355         1220-1355
1415-1550         1415-1550
1610-1745 Електропривод (л)
Пижов В.М.
307-20
ТАК (л)
Труніна Г.О.
402-20
РЗА (л)
Дмитренко О.О.
403-20
ОНД (л)
Лавренова Д.Л.
404-20
1610-1745
1830-2005 1830-2005
2020-2155 2020-2155
  Субота
25 вересня
Понеділок
27 вересня
Вівторок
28 вересня
Середа
29 вересня
 
1025-1200 Теорія поля (л)
Петрученко О.В.
404-20
      1025-1200
1220-1355       1220-1355
1415-1550       1415-1550
1610-1745   Основи алгоритм. (л)
Труніна Г.О.
502-20
ПЕОМ (лб)
Буханенко О.І.
304-20
Теорія поля (л)
Петрученко О.В.
403-20
1610-1745
1830-2005   ТАК (л)
Труніна Г.О.
402-20
1830-2005
2020-2155     2020-2155

 

V (I) КУРС (група ЕК-з11мп)

  Середа
1 вересня
Четвер
2 вересня
П’ятниця
3 вересня
Субота
4 вересня
 
1025-1200       Основи інженерії (л)
Джигирей І.М.
1025-1200
1220-1355       1220-1355
1415-1550   МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
    1415-1550
1610-1745 ОЗПІ (л)
Тимохін О.В.
НР за темою МД.
ОНД (л)
Лавренова Д.Л.
Іноземна мова (пр)
Павленко О.В.
  1610-1745
1830-2005 Менедж. стартап (л)
Шевчук О.А.
Інтел. власність (л)
Гордієнко С.Г.
  1830-2005
2020-2155     2020-2155
  Понеділок
6 вересня
Вівторок
7 вересня
Середа
8 вересня
Четвер
9 вересня
 
1025-1200         1025-1200
1220-1355         1220-1355
1415-1550         1415-1550
1610-1745 Автом. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
Автом. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
ПМПС (л)
Тимохін О.В.
ПМПС (л)
Тимохін О.В.
1610-1745
1830-2005 1830-2005
2020-2155     2020-2155