Розклад занять груп денної форми навчання (I семестр 2021/22 н.р.)

 

Графік навчального процесу денної форми навчання на 2021/2022 н.р.

Календар 1 курсу
Календар 2 курсу
Календар 3 курсу
Календар 4 курсу
 

I КУРС (група ЕК-11)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
830-1005 Вища матем. (л)
Волков А.В.
1-20
Вища матем. (пр)
Вдовенко Т.І.
402-20
Іноз. мова (пр)
Власюк Л.С.
501-20
 
 
Основи ЗСЖ (л)
Кетова Н.В.
1-20
 
ОТ та прог. (пр)
Шполянський О.Г.
309-20
1025-1200 Тех. механіка (л)
Хорошев К.Г.
1-20
Основи ЗСЖ (пр)
Єфременко В.М.
502-20
ОТ та прог. (лб)
Гуреєв В.О.,
Тимохіна А.О.
304-20
Вища матем. (пр)
Вдовенко Т.І.
309-20
Вища матем. (л)
Волков А.В.
1-20
Укр. мова (л/пр)
Динікова Л.Ш.
2-20/403-20
Тех. механіка (пр)
Хорошев К.Г.
502-20
1220-1355 Інж. графіка (л)
Гнітецька Т.В.
1-20
  Фізика (лб/пр)
319-07/501-20
Іноз. мова (пр)
Ахмад І.М.
403-20
Фізика (л)
Захарченко Р.В.
1-20
Укр. мова (л)
Динікова Л.Ш.
2-20
Інж. графіка (пр)
Гнітецька Т.В.
809-07
 
1415-1550         ОТ та прог. (л)
Нестерко А.Б.
4-20
 


 

II КУРС (група ЕК-01)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005       ТОЕ (л)
Щерба М.А.
1-20
Вступ до спец. (л)
Хлистов В.М.
501-20
1025-1200 Іноземна мова (пр)
Чмель В.В.
404-20
ТОЕ (лб/пр)
Трубіцин К.В.,
Чуняк Ю.М. /
Петрученко О.В.
211-20/430-20
  Ел-ти опер. числ. (л)
Трофимчук О.П.
1-20
Пром. екологія (пр)
Троценко Є.О.
501-20
ТВЕЕ (лб)
Максименко О.Е.
112-22
Вступ до спец. (л)
Хлистов В.М.
501-20
1220-1355 Ел-ти опер. числ. (пр)
Вдовенко Т.І.
404-20
ОМ та алгор. (пр)
Труніна Г.О.,
Гулий В.С.
304-20
МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
404-20
ТВЕЕ (л)
Дубровська В.В.
710-22
Фіз. виховання
000-24
1415-1550   МЗЕ (пр)
Гулий В.С.
402-20
ОМ та алгор. (пр)
Хоменко О.В
501-20
Пром.
екологія (л)
Троценко Є.О.
4-20
 
 
 


 

III КУРС (група ЕК-91)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 Ел. машини (лб)
(з 10 тижня)
Монахов Є.А.
122-20
Електропривод (л)
Пижов В.М.
1-20/4-20
    Цифр. електр. (л)
Тимохін О.В.
504-20
 
 
1025-1200 Ел. машини (лб/пр)
(з 10 тижня)
Монахов Є.А.
122-20/247-20
    Теорія поля (л)
Бойко В.С.
4-20
ООП (л)
Настенко Д.В.
504-20
Цифр. електр. (л)
Тимохін О.В.
504-20
1220-1355 Ел. мережі (пр/лб)
Халіков В.А. /
Халіков В.А.,
Моссаковський В.І.
110-20
Ел. мережі (л)
Буслова Н.В.
113-20
Іноземна мова (пр)
Маслова Т.Б.
008-20
Ел. машини (л)
Дубчак Є.М.
4-20
Цифр. електр. (пр)
Трубіцин К.В.
403-20
Теорія поля (лб)
Бурик М.П.,
Трінчук Д.Я.
203-20
1415-1550 ООП (лб)
Труніна Г.О.
304-20
Ел. мережі (л)
Буслова Н.В.
113-20
Електропривод (лб)
Родькін Д.І.
006-20
Ел. мережі (л)
Буслова Н.В.
113-20
 
Силові тр-ри (л)
Дубчак Є.М.
247-20
Ел. машини (л)
Дубчак Є.М.
4-20
1610-1745     Електропривод (лб)
Родькін Д.І.
006-20
   
Теорія поля (пр)
Чуняк Ю.М.
505-20


 

III КУРС (група ЕК-п91)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005  
 
Електропривод (л)
Пижов В.М.
1-20/4-20
    ПЕОМ (лб)
Толочко О.І.,
Буханенко О.І.
304-20
Алгоритмізація (лб)
Труніна Г.О.
304-20
1025-1200  
 
  Алгоритмізація (л)
Труніна Г.О.
118-20/2-20
Теорія поля (л)
Бойко В.С.
4-20
ТАК (лб)
Гулий В.С.,
Буханенко О.І.
304-20
ОНД (пр)
Лавренова Д.Л.
303-20
1220-1355 Алгоритмізація (пр)
Труніна Г.О.
303-20
ТАК (л)
Марченко А.А.
105-20
РЗА (лб)
Дмитренко О.О.,
Заколодяжний В.В.
305-20
  ТАК (лб)
Гулий В.С.,
Буханенко О.І.
304-20
Теорія поля (лб)
Бурик М.П.,
Трінчук Д.Я.
203-20
1415-1550 РЗА (л)
Дмитренко О.О.
309-20/248-20
ТАК (л)
Марченко А.А.
105-20
Електропривод (лб)
Теряєв В.І.
006-20
   
  ОНД (л)
Лавренова Д.Л.
303-20
1610-1745   Алгоритмізація (л)
Труніна Г.О.
105-20
Електропривод (лб)
Теряєв В.І.
006-20
   
Теорія поля (пр)
Чуняк Ю.М.
505-20


 

IV КУРС (група ЕК-81)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 ТВН (лб)
Проценко О.Р.
07-1-01
ТВН (л)
Бржезицький В.О.
248-20/307-20
    ПЕОМ (лб)
Толочко О.І.,
Буханенко О.І.
304-20
АПЕЗ (лб)
Труніна Г.О.
304-20
1025-1200 ТВН (лб)
Проценко О.Р.
07-1-01
  АПЕЗ (л)
Труніна Г.О.
118-20/2-20
  ТАК (лб)
Гулий В.С.,
Буханенко О.І.
304-20
ЕЧСП (пр)
Вожаков Р.В.
501-20
1220-1355 АПЕЗ (пр)
Труніна Г.О.
267-20
ТАК (л)
Марченко А.А.
105-20
РЗ (лб)
Заколодяжний В.В.,
Дмитренко О.О.
305-20
  ТАК (лб)
Гулий В.С.,
Буханенко О.І.
304-20
 
 
1415-1550 РЗ (л)
Дмитренко О.О.
309-20/248-20
ТАК (л)
Марченко А.А.
105-20
Іноземна мова (пр)
Чмель В.В.
118-20
   
1610-1745   АПЕЗ (л)
Труніна Г.О.
105-20
 
 
Економіка (л)
Бахмачук С.В.
4-20
 
Економіка (пр)
Бахмачук С.В.
105-20


 

V (І) КУРС (групи ЕК-11мп, ЕК-11мн)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 ПМПС (лб)
Тимохіна А.О.
304-20
Менедж. стартап (л)
Шевчук О.А.
4-20
    ОЗПІ (л)
Лавренова Д.Л.
309-20
Авт. упр. в ЕС (лб)
Гулий В.С.
304-20
  ОЗПІ (л)
Лавренова Д.Л.
309-20
Інтел. власність (пр)
Данильченко М.А.
307-20
 
1025-1200 Менедж. стартап (пр)
Шевчук О.А.
307-20
Інтел. власність (л)
Гордієнко С.Г.,
Ромашко А.С.
3-20
  Іноземна мова (пр)
Маслова Т.Б.
008-20
НР за темою МД (л)
Лавренова Д.Л.
309-20
ОЗПІ (л)
Лавренова Д.Л.
309-20
 
 
1220-1355 Осн. інженерії (пр)
Бендюг В.І.
105-20
    ОЗПІ (лб)
Лавренова Д.Л.
306-20
МЗЕ (л)
Хоменко О.В.
309-20
Авт. упр. в ЕС (пр)
(з 10 тижня)
Гулий В.С.
309-20
Авт. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
309-20
НР за темою МД (пр)
Лавренова Д.Л.
503-20
1415-1550 Авт. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
505-20
    ОЗПІ (пр)
Лавренова Д.Л.
248-20
ПМПС (л)
Тимохін О.В.
306-20
  Авт. упр. в ЕС (л)
Марченко А.А.
309-20
 
 
1610-1745     Осн. інженерії (л)
Бендюг В.І.
4-20
   
 
 


 

VI (ІI) КУРС (група ЕК-01мн)

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
830-1005 Нов. технології (л)
Банін Д.Б. та ін.
       
ЦП РЗА (л)
Дмитренко О.О.
1025-1200 Керування ВРЕЕ (л)
Марченко А.А.
       
Методи оптиміз. (л)
Баженов В.А.
1220-1355  
 
       
1415-1550 Методи оптиміз. (пр)
Баженов В.А.
  Іноземна мова (пр)
Міхненко Г.Е.
504-20
Педагогіка (л)
Блохіна І.О.
305-18
 
   
 
1610-1745       Педагогіка (пр)
Боковець О.І.
261-04