Учбово-допоміжний персонал кафедри

 

Голубець Ірина Іванівна
зав. лабораторіями кафедри

Голубець Ірина Іванівна

Закінчила «Київський політехнічний інститут» в 1986 році за спеціальністю «Конструювання ті виробництво ТЗ САПР». На кафедрі АЕ працює з 1980 р.

Відповідальна за стан та майно лабораторій кафедри.

 

 

 

 

Ягельський Євгеній Олександрович
провідний інженер

Ягельський Євгеній Олександрович

Закінчив факультет електронної техніки «Київського політехнічного інституту». З 1975 по 1998 рр. займав різні посади від лаборанта до завідувача лабораторіями на кафедрі автоматизації енергосистем ФЕА. Наступні 20 років працював на виробництві в різних підприємствах та установах. В 2018 р. повернувся на кафедру АЕ.

Відповідальний за лабораторію SCADA та систем телемеханіки АВВ.

 

 

Гнатовський Артем Віталійович
провідний інженер

Гнатовський Артем Віталійович

В 2001 р. закінчив НТУУ “КПІ” за спеціальністю “Системи управління виробництвом та розподілом електроенергії”. З 2001 р. працює науковим співробітником в ГНДЛ ФЕА, з 2007 р. – також інженером на кафедрі автоматизації енергосистем.

Відповідальний за веб-сайт кафедри АЕ, за впровадження системи “Електронний кампус” на кафедрі, системний адміністратор комп’ютерного класу кафедри.

 

 

Бєдай Олександр Миколайович
інженер І категорії

Бєдай Олександр Миколайович

Закінчив факультет радіоелектроніки «Київського політехнічного інституту», з 1976 р. працював у КБ ВО «Київприлад» на посадах від інженера до начальника відділу по супроводженню радіоелектронної апаратури для космосу. На кафедрі АЕ працює з 1996 р.

Відповідальний за комп’ютерний клас кафедри АЕ.

 

 

 

Руденко В’ячеслав Фаталійович
інженер І категорії

Руденко В'ячеслав Фадєєвич

Здобув вищу освіту в Дагестанському державному університеті за спеціальністю «Конструювання та виробництво радіоапаратури». На кафедрі АЕ працює з 2000 р.

Відповідальний за лабораторію електричних вимірювань, профілактику та поточний ремонт КІП та обладнання лабораторій кафедри.

 

 

 

Лебедєв Юрій Михайлович
інженер І категорії

Лебедєв Юрій Михайлович

Закінчив радіотехнічний факультет «Київського політехнічного інституту» в 1965 р. за спеціальністю «Радіотехніка». На кафедрі АЕ працює з 2003 р.

Відповідальний за лабораторію релейного захисту та автоматики.

 

 

 

 

Новицька Маріанна Володимирівна
інженер І категорії

Новицька Маріанна Володимирівна

Закінчила «Київський політехнічний інститут» в 1988 році за спеціальністю «Механічне обладнання підприємств будівельних матеріалів, виробів та конструкцій». З 2001 р. працює на кафедрі автоматизації енергосистем ФЕА.

Методист науково-інженерного центру «Інформмережа», секретар державної екзамена­ційної комісії.

 

 

 

Пакалін Сергій В’ячеславович
учбовий майстер

Пакалін Сергій В'ячеславович

Закінчив Ленінградське морехідне училище. Протягом 16 років працював старшим механіком в ТОВ «Дальморепродукт». На кафедрі АЕ працює з 2008 року.

Відповідальний за робочий стан матеріально-технічної бази кафедри та технічне забезпечення учбового процесу.