Групи денної форми навчання кафедри АЕ

 

I курс бакалаврського РВО (група ЕК-11)

Склад групи:

  1. Бенько Артем Русланович
  2. Борисенко Олександр Олександрович
  3. Бриль Євгеній Станіславович
  4. Бровій Богдан Юрійович
  5. Васьківський Ілля Богданович
  6. Видойний Богдан Сергійович
  7. Дмитренко Ілля Вікторович
  8. Єпремян Тігран Акопович
  9. Кожухар Андрій Олександрович
  10. Колесніков Ярослав Сергійович
  11. Король Андрій Сергійович
  12. Котов Данило Олександрович
  13. Кравчук Максим Юрійович
  14. Малий Микита Юрійович
  15. Маркович Дмитро Сергійович
  16. Мілюков Ярослав Сергійович
  17. Нирченко Максим Сергійович
  18. Нитка Ігор Михайлович
  19. Олефір Ілля Дмитрович
  20. Порубова Вікторія Олексіївна
  21. Радько Артур Вікторович
  22. Россамаха Олександр Дмитрович
  23. Скворцов Нікіта Володимирович
  24. Супрун Максим Віталійович
  25. Ткаченко Дмитро Олегович
  26. Ткачук Андрій Анатолійович
  27. Цивон Олександр Вікторович
  28. Янчинський Денис Олександрович
  29. Янчук Дмитро Андрійович

Староста:  Порубова Вікторія Олексіївна

Куратор:  Гулий Володимир Сергійович

Розклад:  перейти

 

II курс бакалаврського РВО (група ЕК-01)

Склад групи:

  1. Буланов Матвей Валерійович
  2. Вознесенський Владислав Володимирович
  3. Дишлюк Богдан Віталійович
  4. Житнік Євген Олексійович
  5. Коваленко Іван Сергійович
  6. Корзун Данило Сергійович
  7. Кріт Владислав Вікторович
  8. Лозан Юрій Миколайович
  9. Олійник Валерій Олександрович
  10. Охріменко Михайло Юрійович
  11. Плюсов Сергій Андрійович
  12. Прудкий Олександр Володимирович
  13. Рибась Леонід Федорович
  14. Савкун Євгеній Геннадійович
  15. Татусь Роман Миколайович
  16. Тимко Максим Сергійович
  17. Тітко Назар Михайлович
  18. Шинкар Богдан Андрійович
  19. Щербінін Олександр Сергійович

Староста:  Дишлюк Богдан Віталійович

Куратор:  Заколодяжний Володимир Васильович

Розклад:  перейти

 

IІI курс бакалаврського РВО (групи ЕК-91, ЕК-п91)

Склад групи ЕК-91:

  1. Білик Олександр Вікторович
  2. Бомблюк Владислав Петрович
  3. Гриценок Олександр Андрійович
  4. Грушевий Роман Андрійович
  5. Домантович Дмитро Володимирович
  6. Єлізаров Кирило Сергійович
  7. Жоров Денис Валерійович
  8. Кисіль Дмитро Петрович
  9. Коломієць Владислав Ярославович
  10. Кучьманський Дмитро Анатолійович
  11. Лобза Дмитро Сергійович
  12. Лютер Андрій Олександрович
  13. Наменюк Павло Ярославович
  14. Остапчук Павло Олександрович
  15. Паливода Михайло Андрійович
  16. Польовик Антон Ігорович
  17. Проненко Максим Олегович
  18. Слюсар Єгор Володимирович

Склад групи ЕК-п91 (прискорене навчання):

  1. Законов Андрій Юрійович

 

Староста:  Грушевий Роман Андрійович

Куратор:  Дмитренко Олександр Олексійович

Розклад ЕК-91:  перейти

Розклад ЕК-п91:  перейти

 

IV курс бакалаврського РВО (група ЕК-81)

Склад групи ЕК-81:

  1. Бабій Ярослав Петрович
  2. Галухін Олег Сергійович
  3. Гриценко Леонід Ігорович
  4. Євпак Олександр Сергійович
  5. Козлов Даніїл Костянтинович
  6. Лисенко Роман Сергійович
  7. Литвиненко Анастасія Валеріївна
  8. Малахов Олександр Сергійович
  9. Панків Андрій Романович
  10. Пихтін Владислав Вадимович
  11. Савчук Дмитро Михайлович
  12. Саєнко Дмитро В’ячеславович
  13. Слободяник Андрій Вікторович
  14. Шевчук Дмитро Богданович
  15. Шульга Микола Сергійович

Староста ЕК-81:  Савчук Дмитро Михайлович

Куратор:  Лавренова Дарина Леонідівна

Розклад:  перейти

 

I курс магістерського РВО (групи ЕК-11мп, ЕК-11мн)

Склад групи ЕК-11мп (магістри ОПП):

  1. Бутенко Євгеній Павлович
  2. Карпенко Дмитро Андрійович
  3. Козуб Андрій Юрійович
  4. Коломієць Марина В’ячеславівна
  5. Наконечний Віталій Олександрович
  6. Нетребенко Антон Олександрович
  7. Петруніна Дарина Павлівна
  8. Чекотун Володимир Геннадійович

Склад групи ЕК-01мн (магістри ОНП):

  1. Гараган Костянтин Михайлович
  2. Касіч Микита Юрійович

Староста:  Коломієць Марина В’ячеславівна

Куратор:  Хлистов Валерій Михайлович

Розклад:  перейти

 

II курс магістерського РВО (групи ЕК-01мп, ЕК-01мн)

Склад групи ЕК-01мп (магістри ОПП):

  1. Жайворонок Оксана Олександрівна
    керівник МД: доц., к.т.н. Дмитренко О.О.
  2. Канабас Денис Сергійович
    керівник МД: ст. викл., к.т.н. Тимохін О.В.
  3. Паканич Сергій Іванович
    керівник МД: ст. викл., к.т.н. Нестерко А.Б.
  4. Полуботкін Олександр Сергійович
    керівник МД: доц., к.т.н. Курсон О.І.
  5. Савюк Кіріл Сергійович
    керівник МД: доц., к.т.н. Банін Д.Б.

Склад групи ЕК-01мн (магістр ОНП):

  1. Романенко Олександр Олегович
    керівник МД: доц., к.т.н. Банін Д.Б.

 

Староста:  Жайворонок Оксана Олександрівна

Куратор:  Труніна Ганна Олексіївна

Розклад ЕК-01мн:  перейти