Видача дипломів магістрів

До уваги випускників магістратури ФЕА 2022 року!
Ваші дипломи та додатки вже готові та знаходяться в деканаті.

Для отримання диплому Ви маєте зробити наступне:

1. Отримати обхідний лист, це можна зробити в деканаті ФЕА в робочі години, або ж завантажити та роздрукувати його самостійно.
  2. Обов’язково надати на кафедри оригінали Ваших атестаційних робіт з особистим підписом, та отримати від відповідальної особи на кафедрі в обхідний лист відмітку про те, що Ви не маєте заборгованостей на рідній кафедрі.
  3. Інформація щодо наявних у Вас боргів в бібліотеці станом на 01.01.2023 знаходиться в цьому файлі. Тільки якщо Ви є у списку боржників, Вам необхідно буде відвідати бібліотеку і закрити всі питання, та отримати відмітку в обхідному листі.
    Контакти бібліотеки: (044) 204-82-75, library@library.kpi.ua.
  4. Переконайтеся, що у Вас немає заборгованості зі студмістечком, якщо Ви проживали у гуртожитку (це Ви можете уточнити у завідувача). Якщо є заборгованість, то необхідно її ліквідувати та внести відповідну відмітку в обхідний лист.
  5. Якщо у Вас є відмітка кафедри і немає заборгованостей в інших місцях(або вже немає і є відмітки в обхідному листі), тоді чекаємо Вас в деканаті для обміну заповненого обхідного листа на диплом магістра.

Графік роботи наступний: Пн-Чт – 10:00-13:00 та 14:00-16:00, Пт – 10:00-13:00 та 14:00-15:00

Крім цього 1 лютого 2023 року о 1200 в залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (1 корпус, 2 поверх, центральні сходи) відбудеться урочисте вручення дипломів магістрам 2022 року випуску. Для того, щоб взяти участь в цьому заході необхідно до 31 січня 2023 року передати в деканат заповнений обхідний лист та записатися в журналі видачі дипломів.