Рейтинг успішності студентів

Департаментом навчально–виховної роботи оприлюднені рейтинги успішності студентів за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р.

Нагадуємо:

• Рейтинг успішності = 0,95*середній бал + 0,05*додаткові бали.
  • При однаковому значенні рейтингового бала вищу позицію займає студент з більшим значенням навчального складника (тобто, студент, який успішніше склав семестровий контроль з профільних екзаменів, заліків, курсових проектів).
  • До рейтингу включаються студенти бюджетники, денної форми навчання, які вчасно і без перескладань склали семестровий контроль.
  • Академічна стипендія призначається 40% студентів від кількості усіх студентів бюджетників денної форми навчання.
  • Списки стипендіатів (тих, хто отримує стипендію) на факультеті / НН інституті, курсі, спеціальності не оприлюднюються.

Кількість стипендіатів по факультетам / НН інститутам, курсам, спеціальностям за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р. буде оприлюднена на сайті Департаменту навчально–виховної роботи протягом декількох днів.