Опитування «Викладач очима студентів»

В АІС «Електронний кампус» у відповідному модулі триває опитування студентів щодо якості викладання впродовж минулого семестру.

Опитування проводять задля підвищення якості освітнього процесу. Це єдине офіційне опитування, результати якого обов’язково враховують під час проходження викладачем конкурсу. Відверті відповіді дадуть змогу отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Усі відповіді конфіденційні. Результати оцінювання будуть доступні викладачеві й завідувачеві кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

Форма опитування міститься у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Докладний опис усіх критеріїв і значення оцінок читайте у статті.

Опитування триватиме до 9 липня 2023 року.