Список до захисту ДП 18.06.2020

Список студентів, допущених до захисту дипломних проектів на засіданні ЕК 18 червня 2020 року:

ПІБ студента Тема дипломного проекту Керівник ДП Група
Паканич
Сергій
Іванович
Розробка методу вибору резервів для автоматичного вторинного регулювання частоти та перетоків потужності Ст. викладач, к.т.н. Нестерко А.Б.
Полуботкін
Олександр
Сергійович
Реконструкція підстанції 35/10 кВ Доцент, к.т.н. Курсон О.І.
ЕК-п71
Жайворонок
Олександрівна
Регулювання і аналіз напруги в електричній мережі Доцент, к.т.н. Хоменко О.В.
Савюк
Кіріл
Сергійович
Дослідження еквівалентності розрахунку режиму алгебраїчним та символічним методом Доцент, к.т.н. Банін Д.Б.
Дуда
Павло
Ігорович
Обчислення загальних характеристик режиму оператора системи розподілу згідно добового графіку навантажень Доцент, к.т.н. Банін Д.Б.
Мудрик
Вадим
Ігорович
Регулювання напруги та потужності вітрової електростанції в електричній мережі Доцент, к.т.н. Марченко А.А.
Романенко
Олександр
Олегович
Дослідження та порівняння ефективності розрахунку усталеного режиму різними методами Доцент, к.т.н. Банін Д.Б.
Тесля
Дмитро
Германович
Захист трансформаторів підстанції 110 кВ Ст. викладач Хлистов В.М.
ЕК-зг61-01
Мельниченко
Максим
Дмитрович
Розробка еталонної схеми з повним спектром обмежень для задач комплексної оптимізації режимів Доцент, к.т.н. Банін Д.Б.
ЕК-зг61-01
Коваленко
Владислав
Вячеславович
Дослідження режимів мереж 35/10 кВ операторів системи розподілу електроенергії Доцент, к.т.н. Банін Д.Б.
ЕК-зп71