Захист дипломних проєктів, ч.2

Завтра, 21 червня 2023 року (середа), в дистанційному режимі продовжиться захист дипломних проєктів бакалаврів студентами груп ЕК-91 і ЕК-з91. Початок – о 1430. Посилання на відеоконференції студенти отримають від керівників або кураторів.

Список до захисту:

ПІБ студента Назва ДП Наук. керівник Група
1 Наменюк
Павло
Ярославович
Вимірювання первинних режимних параметрів електроенергетичних систем Ст. викл., к.т.н.
Тимохін О.В.
2 Габунія
Гванджи
Мамукович
Автоматизована система технічного обліку електроенергії на підстанції 110/10 кВ Ст. викл., к.т.н.
Лавренова Д.Л.
ЕК-з91
3 Жоров
Денис
Валерійович
Автоматизована система управління технологічними процесами на підстанції 110/35/10 кВ Доцент, к.т.н.
Хоменко О.В.
4 Кисіль
Дмитро
Петрович
Підвищення ефективності статичних компенсаторів реактивної потужності в розподільних електричних мережах Доцент, к.т.н.
Нестерко А.Б.
5 Білик
Олександр
Вікторович
Визначення місць розташування та потужності сонячних та вітрових електростанцій в розподільній електричній мережі Ст. викл., к.т.н.
Труніна Г.О.
6 Польовик
Антон
Ігорович
Вплив сонячних та вітрових електростанцій на напругу в розподільній електричній мережі Ст. викл., к.т.н.
Труніна Г.О.
7 Проненко
Максим
Олегович
Засоби автоматизації на підстанції 35о кВ Доцент, к.т.н.
Хоменко О.В.
ЕК-91

До розділу “Архів ДП і МД” додано титульні аркуші та реферати дипломних проєктів, що захищатимуться. З повними версіями дипломних проєктів можна ознайомитися з наступного тижня в Електронному архіві наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського ELAKPI.