Поселення студентів старших курсів у гуртожиток

На підставі аналізу результатів перевірки ДСНС, результатів опитування серед здобувачів вищої освіти (згідно яких лише 2000 студентів мають можливість приступити до очного навчання і повернутися до гуртожитків), а також через зменшення державного фінансування, в КПІ ім. Ігоря Сікорського було прийняте рішення щодо оптимізації розміщення здобувачів вищої освіти у гуртожитках шляхом:

• консервації гуртожитків № 1, 6, 10, 11 і, відповідно, переселення студентів та аспірантів до гуртожитків 4, 8, 5, 19 (без зниження комфортності гуртожитків);
  • компактного розміщення здобувачів у межах гуртожитків № 7, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20;
  • розміщення першокурсників на вільні місця в гуртожитках з урахуванням наявності місць в укриттях.

З урахуванням вимог безпеки, наявності і розташування місць в атестованих укриттях кількість місць для старших курсів обмежена.

Обов’язкове поселення забепезпечується для здобувачів:

• з числа пільгових категорій, а саме: сироти, позбавлені батьківського піклування, інваліди, учасники бойових дій;
  • з тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій (ТОТ та ОНТ);
  • які наразі мешкають у гуртожитках;
  • які проходять очну практику на виробництвах/підприємствах;
  • які проходять навчання на кафедрі військової підготовки (відповідно до наданих списків).

Проведення очних лабораторних та практичних занять не є підставою для поселення, оскільки до цих занять забезпечується також можливість дистанційного підключення / онлайн трансляції.

Дати поселення:

• студенти з числа тих, які вже проживають у гуртожитках – з 31 серпня по 7 вересня 2022 року;
  • категорії студентів, які забезпечуються обов’язковим поселенням – з 7 вересня по 16 вересня 2022 року.