Участь викладачів кафедри в WorkShop у Німеччині

Наприкінці вересня викладачі кафедри автоматизації енергосистем прийняли участь у WorkShop «Передові методи керування в електроенергетиці та електроприводі» («Advanced control in Power Systems and Drives»), що проходив в Університеті прикладних наук THM (Technische Hochschule Mittelhessen – University of Applied Sciences) в Німеччині.

WorkShop-2019

WorkShop в THM – чергова зустріч представників університетів України, Німеччини, Італії, Росії, Аргентини та представників промисловості.

WorkShop-2019

Старший викладач Нестерко А.Б. представив доповідь на тему «Застосування мікро PMU для оцінки стану розподільної електричної мережі (Smart Grid)» авторів Яндульського О.С., Нестерка А.Б. та Тимохіна О.В.

WorkShop-2019

На WorkShop прозвучало багато цікавих доповідей, які завершились обговоренням актуальних науково-технічних питань.

WorkShop-2019

Також було проведено ряд зустрічей з професорами THM, присвячених організаційним питанням стосовно програми подвійного диплому в рамках проекту DAAD по співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та THM в Німеччині.

Nike Air Max 270