Захист магістерських дисертацій, ч.1

Завтра, 16 січня 2024 року (вівторок), в дистанційному режимі розпочнеться захист магістерських дисертацій студентами груп ЕК-21мп і ЕК-з21мп. Початок – о 1430. Посилання на відеоконференції студенти отримають від керівників або кураторів.

Список до захисту:

ПІБ студента Назва ДП Наук. керівник Група
1 Данилевський
Олександр
Володимирович
Релейний захист повітряних ліній 330 кВ Ст. викл., к.т.н.
Тимохін О.В.
ЕК-з21мп
2 Законов
Андрій
Юрійович
Підвищення ефективності систем РЗА в мережі з розподіленими енергетичними ресурсами за допомогою адаптивних підходів Доцент, к.т.н.
Нестерко А.Б.
ЕК-з21мп
3 Малахов
Олександр
Сергійович
Покращення інтегральних показників надійності розподільної електричної мережі шляхом оптимального розміщення секціоналайзерів Ст. викл., к.т.н.
Шполянський О.Г.
4 Шевчук
Дмитро
Богданович
Дослідження та аналіз режимів фрагментів мереж 750/330/110 кВ Доцент, к.т.н.
Марченко А.А.
5 Паньків
Андрій
Романович
Аналіз процесів в режимі АОПВ ЛЕП 750 кВ та визначення заходів для запобігання резонансним перенапругам Ст. викл., к.т.н.
Шполянський О.Г.
6 Капшученко
Тарас
Юрійович
Оновлення обладнання та модернізація релейного захисту і автоматики підстанції 110/35/10 кВ Доцент, к.т.н.
Курсон О.І.
ЕК-21мп

До розділу “Архів ДП і МД” додано титульні аркуші та реферати дипломних проєктів, що захищатимуться. З повними версіями дипломних проєктів можна буде ознайомитися з наступного тижня в Електронному архіві наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського ELAKPI.